05.11.2021

Стильний дизайн квартири

Стильный дизайн квартиры

Сучасний стиль у дизайні – один із найприродніших варіантів. Він дозволяє знайти низку компромісів між доступним бюджетом та кількістю меблів. Часто здається, що сучасні та мінімалістські тенденції майже поєднуються, і стильні інтер’єри 2021 – доказ цьому. Головне, уважно вибирати дизайн, щоб створити середовище, де ви почуватиметеся добре та комфортно.

Дізнайтеся, як створити стильний інтер’єр і що зараз для нього характерно.

Стильні інтер’єри 2021 – що для них є характерним?

 Стильные интерьеры 2021 – что для них характерно?

Чи плануєте оформляти квартиру? Спершу важливо знати основні характеристики сучасного стилю. Це простота та функціональність. Свого роду, це протилежність до класичного стилю:

 

  -більше жодних кімнат з важкими меблями, багатими на крихкі та цінні елементи;
 • -скажіть “ні” надмірно заповненим кімнатам з невеликим природним освітленням;
 • -у минуле відходять помпезні вітальні, які часто не використовуються (за винятком кількох днів на рік для прийому гостей або сімейних заходів).

Сучасний стильний інтер’єр заснований на практичності. У вас має бути реальна необхідність мати елемент дизайну у конкретному просторі. Також є багато можливостей для інноваційних матеріалів, створених з використанням іншої техніки, ніж у минулому. Зараз матеріали набагато легші, яскравіші та простіші.

Таким чином, мета стильного дизайну полягає в тому, щоб створити функціональний простір. Щоб меблі освітлювали навколишнє середовище і робили їх вільнішими і простішими.

 

Меблі

Мебель

Якщо ви вибрали сучасний стиль в  дизайні квартири, ваш смак орієнтований на м’які та ніжні форми. Елементи, з яких складаються сучасні меблі, прості і не вимагають екстравагантності, щоб отримати елегантний результат. Придатні матеріали варіюються від лакованого дерева до світлого мармуру з теплим світлом. Кольори коливаються між сіро-блакитними відтінками сірого та земельними відтінками.

Сучасні меблі поєднують у собі минуле та сучасне в гармонійному комплексі традицій та інновацій. Девізом є простота, естетика та комфорт. Що відрізняє цей стиль від інших – те, що ви вирішуєте обставити простір із технологічними елементами останнього покоління.

Освітлення

Освещение

Останні тенденції у освітленні включають дві лінії:

  з одного боку, підвісні світильники та широкоформатні системи (дорогоцінні, сценографічні, іноді перебільшені);
 • з іншого – все більш мінімалістичні світильники, побудовані із спеціальних матеріалів або із супергеометричними формами.

Ідеальне освітлення в стильному інтер’єрі залежить від простору, меблів та ваших уподобань. Загальне правило під час проектування правильного штучного освітлення – розраховувати 30 Вт на 1 кв.м. Виняток становлять під’їзди та вестибюлі, де 15 ватів на квадратний метр – більш ніж достатньо.

Палітра кольорів

Цветовая палитра

Білий – це вічна тенденція, непідвладна часу через зручність та чарівність. Колір підходить для будь-якої ситуації та функціональності. Можна поєднувати його зі стінами яскравих кольорів та з будь-яким типом меблів та аксесуарів. Білий також розширює простір та висвітлює його. Врахуйте це, якщо вам потрібен стильний дизайн кімнати з яскравим та живим навколишнім середовищем:

  -Відтінки стін у нейтральних тонах, таких як білий або бежевий, надають приміщенню яскравості та створюють спокійну та розслаблюючу атмосферу.
 • -Пастельні тони часто застосовуються як фон, підкреслюючи яскравіші відтінки (однієї зі стін або контрастних елементів інтер’єру).
 • -При розумному використанні можна вдатися до чорного. Його елегантність у стильному дизайні квартири проявляється у поєднанні з нейтральними відтінками сірого.
 • -Якщо ви віддаєте перевагу яскравим кольорам, натомість зосередьтеся на контрасті з білим, використовуючи червоний, синій або фіолетовий.

Стильні предмети інтер’єру

Стильные предметы интерьера

Особливо модні сьогодні прикраси інтер’єру – це гарні тканини, обов’язково із натуральних волокон. Наприклад, вовняні килимки, бавовняні покривала, лляні штори та фіранки тріумфують. Також стильні предмети інтер’єру – це:       

Оксамитові подушки

Бархатные подушки

Вони повернулися після довгих років відсутності і сьогодні без них не обходиться модний інтер’єр. Вибирайте круглі вельветові подушки. Вони можуть бути прикрашені рюшами, вишивкою чи аплікаціями.

Дизайнерська столова кераміка

Дизайнерская столовая керамик

Гарний посуд – це не лише прикраса столу. Ретельно підібрані вироби наголошують на кухонному декорі. А виставлений під склом посуд стане чудовим практичним аксесуаром, що збагачує інтер’єр кухні або вітальні.

Металеві вази та світловідбивні підвісні світильники

Металлические вазы и светоотражающие подвесные светильники 

Блискуча мідь дає можливість створити обстановку з яскравою індивідуальністю та металевими відблисками.

Елементи різних стилів

Стильні інтер’єри можуть бути виконані по-різному. Дізнайтеся основні стилі меблів, які допоможуть надати вашому будинку автентичного та індивідуального вигляду. Наприклад, популярні:

Промисловий стиль

      Индустриальный стиль.

Він характеризується грубими поверхнями та неоднорідною хроматичною обробкою. Також матеріалами, які розкривають свою справжню природу через шорсткі стіни, бетон, труби та цеглу.

Шеббі шик

Шебби-шик 

Як створити стильний інтер’єр у цьому стилі? В основі лежать чіткі правила: зокрема, оздоблення та меблі забезпечують унікальну кольорову гаму, що включає пастельні відтінки, білий, бежевий та сірий. Меблі можуть бути з потертостями, навіть якщо це нові вироби.

Класичний стиль

Классический стиль 

Він народжується, коли нове зустрічається зі старим із витонченими та чистими формами. Цей позачасовий стиль меблів переглядає минуле на сучасний лад, граючи з відтінками, контрастами та комбінаціями. Так класичний стильний інтер’єр підкреслює деталі та привертає увагу. Форми м’які, іноді округлі. Обов’язково багато текстилю: штори та килими грамотно вставлені у загальний простір.

Сучасний етнічний стиль

Современный этнический стиль

Для нього характерні предмети, аксесуари та невеликі етнічні меблі, привезені з подорожей. Або ж набуті через інтерес до світових культур. Це можуть бути вставки з мотузки та рафії, дорогоцінні породи дерева, перфоровані метали, шкіра та тканини. Все-таки ніщо не може зробити будинок особистішим, ніж спогад про подорож і відтворення атмосфери далекої країни.

Фьюжн (еклектика)

Фьюжн (эклектика)

Fusion – це еклектичний стиль, в якому поєднуються міжнародна геометрія, кольори та матеріали. Переважають натуральні тканини та відтінки у поєднанні з кольоровими вкрапленнями, які стають частиною декору. Це виявляється у протиставленні колоніальних та етнічних елементів. Це оригінальний та вишуканий стиль меблювання будинку, призначений для тих, хто не любить відповідати правилам та тенденціям.

Скандинавський стиль

Скандинавский стиль. 

Це світлі приміщення та теплі тони для тих, хто любить спокій та безтурботність. Стильний дизайн інтер’єру впізнаємо за натуральними та грубими тканинами, вощеним деревом та чистими геометричними формами (без формальностей та надмірностей, які визначають стиль країн Північної Європи). Також допускаються глянсові або світловідбивні поверхні. Варто віддавати перевагу елементам з білого та світлого дерева з кольоровими акцентами, які подекуди порушують рутину. Все має бути яскравим, м’яким та незамінним, щоб створювати відчуття гостинності та елегантної простоти.

Вінтажний стиль

Винтажный стиль

Вінтаж виділяється серед багатьох сучасних стилів. Йому притаманні меблі, елементи та деталі із всесвіту модернізму, колекціонування та утилізації предметів. Вінтажний стиль складається з усього, що було створено з 1920-х років і пізніше. Ви ніби робите крок назад у часі, який поринає в прикраси з інших епох.

Насправді не існує «правильного» варіанта для всіх: найкращий стиль для вашої оселі чи квартири – це ваш особистий стиль, який ви можете створити, комбінуючи різні підходи. А коли ви знаєте характеристики та особливості найпоширеніших стилів, це набагато легше.

Стильний інтер’єр маленької квартири

Ваш будинок завжди повинен відображати ваш стиль незалежно від його розміру. Однак слід пам’ятати про деякі запобіжні заходи. Дізнайтеся як створити стильний інтер’єр у маленькій квартирі, враховуючи поради та попереджаючи помилки.

 Поради:

  -Надавайте перевагу підвісним меблям та аксесуарам. Вони створюють легкість у навколишньому середовищі та дозволяють використовувати простір унизу декоративними ящиками та кошиками.
 • -Пам’ятайте, що в спальню можна купити матраци завдовжки 190 см, а не лише 200 см. Зекономлені 10 см – це вже добре.
 • -Розділені простори мають бути відкриті. Для зональності можна використовувати перегородки.
 • -Дзеркала – найкращі друзі маленьких квартир, вони дозволяють надати інтер’єру глибини.
 • -Чим більше світла, тим повітрянішим буде простір. Тому важливо добре висвітлювати кожен кут, щоб створити стильний інтер’єр маленької квартири.

Помилки:

  -Використовувати великі меблі, невідповідні навколишньому середовищу.
 • -Купити обідній стіл фіксованого розміру. Краще вибрати варіант із розсувними консолями, щоб змінювати простір за своїм бажанням.
 • -Пофарбувати всі стіни кімнати у темні тони. Віддайте перевагу світлим відтінкам.

Тепер ви знаєте більше про те, як створити стильний інтер’єр та обставити зі смаком навіть невелику квартиру.

Як створити стильний інтер’єр за допомогою професіоналів

Бажаєте вибрати свій стиль? Такий, щоб жити в будинку чи квартирі, на 100% зробленої відповідно до ваших уподобань та бажань. Фахівці компанії «Шляхетні меблі» допоможуть вам у цьому та підберуть найкращі меблі.

В онлайн-каталозі ви можете побачити всі предмети, щоб оформити стильний інтер’єр, який найкраще представляє вас. Меблеві дизайнери створюють багато ідей та комбінацій, а консультанти підберуть такі, які відобразять вашу індивідуальність та бажання.