ASHLEY в Україні

Ексклюзив від світового бренду «Ashley»

 Наша торгова марка уже більше 9 років  є офіційним представником в Україні американського концерну «Ashley». Чому саме американські бренди? Американці, як ніхто інший, понад усе цінують комфорт. Елітні меблі цієї фабрики із світовим іменем якраз зуміли поєднати в собі бездоганну зручність та вишуканість.  І ми раді зробити таку розкіш доступною і для українців.

Лише на мить уявіть собі: справжній митець та майстер приділяє чимало уваги найменшій деталі, найдрібнішому візерунку, демонструючи свою вмілість та не даючи своїй фантазії перепочивати. Таким чином натуральний, екологічно чистий матеріал здобуває привабливу форму елітних меблів, створених для людей, які цінують гармонійне поєднання краси та комфорту. Компанія ніколи не зупиняється на уже досягнутих результатах – постійно впроваджує нові технології. Попри це, усі ці факти не є свідченням недоступності меблів  «Ashley»: зважаючи на високий рівень якості, їхня ціна є більше, ніж привабливою.

Як не дивно, ці речі здатні закохувати в себе. Усі наші клієнти, шанувальники витонченого комфорту, уже зуміли оцінити якість. А усе, що є дійсно добрим, навіть не потребує реклами, адже тут діє принцип «сарафанного радіо» – реклами із уст в уста. Саме тому меблі від відомого бренду вже встигли наповнити затишком не лише наших найперших клієнтів, а й їхніх родичів, друзів, знайомих та колег.

Піклуючись  про Ваш затишок та комфорт!

Широкий асортимент продукції від торгової марки «Шляхетні  меблі» безперечно потішить Вас. Пропонуємо Вашій увазі вітальні, м’які частини, спальні, столики, кабінети. У нас зібрані варіанти як барокового стилю чи класичного, так і такі моделі, де царює мінімалізм та простота.

У нас є все для створення затишку у Вашому домі – не лише елітні дерев’яні меблі, а й різні предмети декору, оригінальні покривала, розкішні лампи, килими ручної роботи, витончені світильники, посуд. Усі ці деталі додають оселі аристократичного духу, а Вам – подарують чимало естетичного задоволення та дивовижного комфорту. Кожна чудова подорож не обходиться без приємних сюрпризів. Мандрівка у наш світ довершеності також не залишить Вас без хороших бонусів – фахова консультація, оперативна доставка, професійний монтаж для кожного клієнта, а для постійних покупців ще й вигідні знижки.

Пропонуємо продовжити подорож чудовим світом вишуканих брендів, ознайомлюючись із варіантами, представленими на сайті, або завітавши в наш салон. Впевнені, що якісні та елегантні меблі додадуть Вашій оселі шляхетної особливості та виправдають усі Ваші сподівання.